Hotely k pronájmu Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Hotely k pronájmu Brno

Aktuálně zde nemáme žádnou veřejnou nabídku. Chcete získat nabídky, které veřejně neprezentujeme nebo si u nás zadat poptávku? Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zadejte poptávku na nemovitost

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.


Pronájem hotelů v Brně

Brno je plné krásných hotelů, a některý z nich může být právě váš. Prohlédněte si naši jedinečnou nabídku pronájmu hotelů v Brně. Investiční nemovitosti, především pak hotely, se v Brně nabízí k pronájmu spíše sporadicky, proto máte unikátní šanci právě teď si pronajmout hotel v Brně. Určitě nás kontaktujte i pokud jste nenašli nabídku právě pro vás, některé nabídky jsou neveřejné, protože si majitel nepřeje veřejnou inzerci pronájmu hotelu. Navíc máme velmi širokou síť obchodních kontaktů, takže ve výsledku často seženeme ideální nemovitost právě pro vás

Prohlédnout si zároveň můžete nabídku hotelů na prodej v Brně a okolí, pokud hledáte spíše skvělou investiční příležitost. Využijte nabídky naší realitní kanceláře, která se svou částí specializuje plně na komerční nemovitosti. Můžete si být jisti, že o komerčních nemovitostech v Brně a okolí víme naprosto vše. Nabízíme komplexní služby pod jednou střechou. Detailně připravíme všechny dokumenty a právní záležitosti. Stejně jako vyřídíme veškerou nutnou administrativu. Díky nám proběhne obchod zcela bezpečně a efektivně. Nechte se o tom přesvědčit stejně jako téměř 33 000 spokojených klientů.

V Brně jsou v naší nabídce také hotely na prodej.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.