Komerční nemovitosti Brno-venkov k pronájmu

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční nemovitosti Brno-venkov k pronájmu

Lokalita: Lelekovice
informace u makléře
Lokalita: Lelekovice
informace u makléře
Lokalita: Lelekovice
informace u makléře
Lokalita: Moravany
100 000,- Kč/za měsíc
Lokalita: Popůvky
1 800,- Kč/za m2/rok
Lokalita: Kuřim
35 000,- Kč/za měsíc
Lokalita: Rajhradice
660,- Kč/za m2/rok
Lokalita: Rajhradice
660,- Kč/za m2/rok

Pronájem nebytových prostor v Brně-venkov

Prohlédněte si nebytové prostory k pronájmu v Brně-venkov. Nabízíme malé i velké prostory pro sklady, haly, obchodní i výrobní společnosti. Uspokojíme začínají podnikatele i rychle rostoucí firmy. 

Hledáte specifickou nemovitost? Ozvěte se nám, vypracujeme vám nabídku neveřejných nemovitostí v Kuřimi – přesně podle vašich požadavků. Vyzkoušejte náš jedinečný servis a nebude chtít jinou realitní kancelář.

Prohlédněte si nebytové prostory k pronájmu v Brně-venkov. Brno a jeho okolí nabízí ideální logistickou polohu pro různé skladové prostory, haly a výrobní haly. Navíc pronájem v Brně-venkov, tedy v okolí Brna, vás nebude stát tolik, co přímo v centru. Některé lokality mají navíc mnohem lepší dostupnost přímo z dálnice a jsou vhodné přímo pro skladové prostory. Zaujal vás některý pronájem komerčních prostor v Brně-venkov? Ozvěte se nám, náš makléř si s vámi rád domluví prohlídku celého areálu, kde vám řekne vše podstatné, včetně předností dané komerční nemovitosti

Nabídka nebytových prostor v Brně-venkov přináší především výrobní haly, některé velmi rozsáhlé. Často jsou například i vybavené jeřáby a další technikou. Jestliže jste si nevybrali žádnou nabídku pronájmu komerčních prostor, dejte nám vědět. Seženeme vám nebytové prostory na míru, přesně podle vašich požadavků. Máme velkou síť partnerů, a navíc některé nabídky jsou neveřejné. Vyzkoušejte náš komplexní servis.

V lokalitě Brno-venkov nabízíme k pronájmu sklady i domy.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.