Vyberte si bydlení podle vlastních představ

Na světě existují věci, ve kterých byste se neměli unáhlit, dělat kompromisy nebo spoléhat na polovičatá a neúplná řešení. Výběr nového bydlení mezi tyto věci bezesporu patří. Rozhodněte se proto vždy pro takový byt nebo dům, který vám skutečně vyhovuje - a to po všech stránkách. O ten zbytek se totiž postaráme my. Jsme tradiční brněnská realitní kancelář REAL SPEKTRUM a.s., váš silný partner na trhu realit. Už více než 30 let svým klientům úspěšně pomáháme bydlet i podnikat. Rádi pomůžeme také vám.

Svým klientům poskytujeme profesionální realitní služby v celém jejich rozsahu. Bohatou nabídku domů, bytů, pozemků, rekreačních objektů či komerčních budov k prodeji i pronájmu. Poradenskou činnost. Právní, finanční i obchodní servis. Letité zkušenosti a orientaci na trhu s nemovitostmi. A v neposlední řadě také osobní a přátelský přístup ke každému z vás. 

Od prvního kontaktu s vámi do uzavření celé obchodní transakce vždy stojíme na vaší straně, hájíme vaše zájmy a pružně reagujeme na jakékoliv připomínky či podněty, které z vaší strany vzejdou. Věříme, že tento přístup vede k vaší spokojenosti. A právě na té nám v REAL SPEKTRU záleží úplně nejvíce. Dosavadní zkušenosti naznačují, že se nám tento cíl daří naplňovat.


Ať už hledáte nové bydlení, víkendovou chatu nebo vhodnou investiční příležitost, neváhejte nahlédnout do naší nabídky bytů, domů nebo rekreačních nemovitostí k prodeji i pronájmu. V případě zájmu o jakoukoliv nemovitost nás kontaktujte. Stejně tak nás můžete oslovit i v případě, že si v naší nabídce nevyberete – na základě vašich individuálních požadavků jsme totiž připraveni vhodnou nemovitost vyhledat a posléze vám ji nabídnout. U nás hledáme nemovitosti pro naše klienty, ne klienty pro naše nemovitosti.

Tip: přečtěte si průvodce výběrem kvalitní realitní kanceláře

 

Specialisté na nemovitosti k bydlení a rekreaci:


Michal Chemišinec

specialista na prodej bytů, RD, rekreačních objektů a novostaveb
tel.: +420 724 601 321
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.hilser@realspektrum.cz


V realitní kanceláři REAL SPEKTRUM, a.s. pracuji od roku 2007 a díky tomu mám široký přehled o trhu s nemovitostmi. Rád Vám pomohu s hledáním startovních bytů i nemovitostí k rodinnému bydlení a rekreaci. Neváhejte se na mě obrátit.

 


Petra Goliášová

specialista na prodej bytů, RD, rekreačních objektů a novostaveb
tel.: +420 602 734 358
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petra.goliasova@realspektrum.cz


Byty a rodinné domy prodávám od roku 2012. Jsem připravená využít své dlouholeté obchodní zkušenosti a najít Vám bydlení přesně podle Vašich představ. Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, ráda Vám pomohu.