TITANIUM se rozrůstá o TOWER boutique a Exclusive house

Náš obchodní partner TITANIUM se rozrůstá o další 2 budovy - TOWER boutique a Exclusive house.
II. etapa výstavby byla zahájena v září roku 2020 a jejím cílem je posunout standardy služeb v "office světě" na nejvyšší možnou úroveň. Oproti I. etapě se plocha office centra rozroste o 7 318 m².
Budova TOWER boutique je zaměřena na individuální a exkluzivní služby pro nájemce a jejich hosty a navíc má samostatnou recepci s Conciergem, která navodí atmosféru luxusního hotelu. Noví nájemci se také mohou těšit na Bike centrum, Executive parking a Party Terrace na střeše budovy T, která bude přímo ideální pro firemní akce nebo jednání s klienty.
Exclusive house rovněž nabízí exkluzivní administrativní prostory, dále vyniká inspirativním prostředím, klidovovou zónou a také výhledem na relaxační park s bazénem a fontánou. Další konkurenční výhodou tohoto office centra je také propojení prvního podlaží budov I. a IIetapy, kdy je klientům nabízen prostor o velikosti až 2 500 m² na jednom patře. Firmy tak mohou pro své klienty využívat prostory se standardem 1A v budově z I. etapy a VIP klientelu mohou uvítat v luxusních prostorách II. etapy. Díky propojení obou standardů mohou společnosti pracovat v nejluxusnějším business prostředí a zároveň optimalizovat své náklady. 
Sečteno podtrženo, TITANIUM je nejmodernější komplex administrativních budouv, nachází se v centru města Brna, nabízí pohodlné parkování i vynikající napojení na dalniční síť. TITANIUM doporučujeme našim nejnáročnějším klientům, kteří se spokojí jen s tím nejlepším.

Pokud máte zájem o kancelářské prostory v tomto objektu, neváhejte se obrátit na našeho specialistu na kancelářské prostory:

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně 

 

Mgr. Jan Dufek
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz