Komerční nemovitosti Brno na prodej

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční nemovitosti Brno na prodej

Lokalita: Brno
59 500 000,- Kč
Lokalita: Brno
12 980 000,- Kč včetně provize

Jsme jednička na prodej nebytových prostor v Brně

Poohlédněte se po výhodném komerčním prostoru v Brně. Nabídka prodeje nebytových prostor v Brně je opravdu široká. Můžete v ní najít úchvatné developerské projekty, komerční objekty v podobě domů, ale třeba i průmyslové areály nebo zemědělskou půdu na prodej a další. Nakupujte společně s odborníky na komerční reality v Brně. Případně nabízíme také pronájem nebytových prostor v Brně

Brno je strategicky výhodné například pro sklady, ale i průmyslové výrobní areály. Nabídka prodeje komerčních prostor v Brně je velká, rozhodně je z čeho vybírat. Komerční prostory v Brně jsou také výhodnou investicí do budoucna. Můžete bezpečně uložit peníze s jistotou, že se vám zhodnotí. 

Nakupujte komerční nebytové prostory v Brně bez rizika. Naše realitní kancelář Real Spektrum má celé jedno oddělení odborníků, kteří se specializují na komerční nemovitosti. Vyberte si komerční prostor v Brně a zbytek nechte na nás. Vše potřebné připravíme a postaráme se o bezpečný obchod bez starostí.

V Brně nabízíme k prodeji sklady, kanceláře, výrobní prostory, obchodní prostory, hotely, komerční pozemky, nájemní domy a restaurace.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.