Vertice Technology CZ s.r.o.

Tato firma nově sídlí v brněnském Paláci MAGNUM na Orlí. 

      

Zabývá se IT technologií se specializací na apklikaci SaaS. A co že tento pojem vlastně znamená?

Model SaaS (rozuměj Software jako služba) umožňuje uživatelům připojit se ke cloudovým aplikacím a používat je přes internet. Obvyklými příklady jsou e-mail, kalendáře nebo kancelářské nástroje. Místo instalace a údržby softwaru k němu jednoduše přistupujete přes internet, čímž se osvobozujete od složité správy softwaru a hardwaru. Pronajímáte si pro svou organizaci možnost použití aplikace a uživatelé se k ní připojují přes internet obvykle pomocí webového prohlížeče. Vše vytvořeno na míru vám a potřebám vaší organizace.

Poskytuje uživatelům hned několik výhod:

  • K datům přistupujete odkudkoli - s daty umístěnými v cloudu můžete přistupovat ke svým informacím z libovolného počítače nebo mobilu připojeného k internetu. A protože jsou data aplikace uložená v cloudu, při havárii počítače nebo zařízení uživatele se neztratí.
  • Snadno mobilizujete své pracovníky - uživatelé můžou přistupovat k aplikacím SaaS a datům z libovolného počítače nebo mobilního zařízení připojeného k internetu.
  • Používáte bezplatný klientský software - můžete spouštět většinu aplikací SaaS přímo ze svého webového prohlížeče bez nutnosti stahovat a instalovat další software.
  • Platíte jen za to, co používáte - služba se automaticky přizpůsobuje úrovni využití.

Tato moderní aplikace tak zajišťuje velkou flexibilitu a další krok k nadčasovému přístupu celé vaší organizace.

      

 

Jestliže vás zaujalo čím se zabývají, najdete je v 6tém poschodí Paláce Magnum na Orlí 36.

Pokud naopak sháníte podobné prostory pro vaše podnikání, ozvěte se našemu specialistovi přes kanceláře a obchodní prostory Honzovi, který vám s výběrem velmi rád pomůže:

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

 

 

Mgr. Jan Dufek
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.