Skladové prostory na prodej Brno

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Skladové prostory na prodej Brno

Máme největší nabídku skladů na prodej v Brně. Chcete více? Poptejte naše neveřejné sklady.

Lokalita: Brno
59 500 000,- Kč

Prodej skladů v Brně

Prohlédněte si naši aktuální nabídku skladů na prodej v Brně. Brno je ideální město, kde se vám strategicky vyplatí mít sklad, a to především pro Moravu. Nabízíme velké skladové prostory v Brně na prodej, ale i menší. Jsme specialisté na Brno a jeho okolí, na trhu působíme už od roku 1991, za tu dobu jsme prodali více než 5 000 000 m2 výrobních hal a skladů. 

Přesvědčte se o tom, že prodávat skladové prostory opravdu umíme, a dokonce i jejich realizaci. Podívejte se, jak jsme zařídili skladovací prostory na míru pro Geis

Nevybrali jste si z naší nabídky skladových prostor na prodej? Nevadí, kontaktujte nás, možná máme neveřejnou nabídku právě pro vás. Někteří klienti totiž nechtějí prodávat nemovitosti veřejně. Nabízíme také pronájem skladových prostor v Brně. Podíváme se, jestli nevíme o prodeji skladu na míru právě pro vás. Pokud se vám nějaký sklad v Brně a okolí zalíbí, rádi si s vámi domluvíme prohlídku.

Kromě skladových prostor v Brně město prodáváme sklady také v lokalitách Brno-venkov, Kuřim, Blučina, Ostrovačice, Popůvky, Svitavy, Havlíčkův Brod, Humpolec, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Rosice, Ivančice, Znojmo, Mikulov, Břeclav, Hodonín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Přerov, Olomouc, Vyškov, Prostějov, Letovice, Boskovice, Blansko, Tišnov a Bystřice nad Perštejnem.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.