Pronájem kanceláří 2.+3.NP o výměře 482 m2, ulice Jaselská, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 120 500 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme dvě uzavřená kancelářská patra v širším centru Brna o celkové výměře 482 m². Jedná se o prostory ve 2. a 3. nadzemním podlaží administrativní budovy. Jaselská ulice se nachází na úpatí Špilberku a v okolí je nespočet kaváren a gastro provozů. V docházkové vzdálenosti je jeden z největších MHD uzlů Česká. Návštěvy zaparkují pohodlně na modré B-zóně na hodinu zdarma, k dispozici jsou také vyhrazená parkovací stání ve dvoře k pronájmu.

Dispozice

Celková výměra činní 482 m². Kanceláře jsou dispozičně rozděleny na kanceláře (10 m² - 35 m²), vlastní sociální zázemí na každém patře a kuchyňka + velká uvítací hala/recepce pro každé patro. Vybavení: centrální recepce, zabezpečovací zařízení, výtah, telefon, internet, po dohodě s majitelem možnost využití zasedacích místností, možnost vyhrazených parkovacích stání. Zároveň lze prostory ještě rozšířit o cca 78 m² v 1.NP.
Kanceláře se nacházejí na výborném strategickém místě, v bezprostřední blízkosti samotného centra (dojezd autem 3 minuty). Bezproblémové spojení MHD (zastávka 200m od budovy).

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: D/RSB/175/23/2
 
Typ: Pronájem
Stav: Rezervováno
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 482 m2
Parkování: Ano
Výtah: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná