Komerční nemovitosti Brno k pronájmu

Upravit filtr
Vyhledávání

Plocha:
od m2
do m2
Cena:
od
do

Komerční nemovitosti Brno k pronájmu

Jsme specialisté na pronájem nebytových prostor v Brně. Zajistíme vám kancelář, sklad i obchod podle vašeho přání. Máme i neveřejné nabídky, neváhejte nás poptat.


Nebytové prostory na pronájem v Brně

Objevte strategicky výhodné komerční prostory v Brně. Nebytové prostory si můžete pronajmout za velmi výhodné částky. Ať už se jedná o pronájem skladů, průmyslových hal nebo dalších nebytových prostor v Brně. Případně si můžete nebytové prostory v Brně koupit. Naše realitní kancelář Real Spektrum je odborníkem na komerční nemovitosti. Přesvědčte se, že jsme profesionálové na správném místě. 

Brno je výhodnou lokalitou s obrovskou kupní sílou a možnostmi, které můžete pro své podnikání využít. Podobně jako jeho strategicky výhodné umístění na Moravě. Prohlédněte si širokou nabídku pronájmu nebytových prostor, stejně jako komerční prostory k pronájmu v Brně.  Nebytové prostory nejsou tak drahé a mohou být dobrou investicí.

Využijte naši realitní kancelář Real Spektrum a zbavte se zbytečných starostí a rizik – postaráme se o vše potřebné. Máme odborníky, kteří připraví smlouvy, ale i možnosti financování, vyřídíme všechny administrativní náležitosti. Starat se o vás bude celé jedno specializované oddělení na komerční nemovitosti.

V Brně nabízíme na pronájem skladykancelářevýrobní prostoryhotelykomerční pozemkynájemní domy nebo restaurace. K dispozici jsou vám také komerční nemovitosti na prodej. Nabízíme prostory ve středu Brna, ale i dalších městských částech - Bohunice, Medlánky, Kohoutovice, Židenice, Ivanovice atd.

Rádi vám zařídíme pronájem salonu, ordinace, kliniky a dalšího specifického prostoru v Brně. Neváhejte nás oslovit.


Reference

developerská zóna o celkové výměře 95 000 m2
Výrobní hala se zázemím o výměře 14 500 m2
realizace prodeje výrobních, skladových a kancelářských objektů
nájemce Madfinger GAMES, celková pronajatá plocha 1 017 m2
užitná plocha 697 m2, 14 bytů, 2 nebytové prostory
Celkem 9 podnikatelských boxů o celkové výměře 3 600 m2.