Pronájem kanceláří 695 m2 -1.NP, ulice Přízová, Brno - střed

Lokalita: Brno
Cena: 258 540 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

Vlněna zrcadlí pouto mezi bohatou průmyslovou minulostí Brna a současnou vysokou úrovní výzkumu a vývoje 21. století. Prémiový design a kvalitní technické zázemí Vlněny jsou atraktivní pro nadnárodní společnosti, které hodlají zřídit pobočku v Brně. Tři propojené budovy s označením F, G, H tvoří dominantní prvek areálu. Jedná s o první dokončené budovy nové výstavby na Vlněně. Úsporné, ale zároveň velkorysé prostory dotváří soubor dalších budov označených jako IQ, těmi jsou A, B, C, D, E. V neposlední řadě pak vše dotváří Bochnerův palác, neorenesanční sídlo Vlněny, které spojuje minulost se současností a je ideálním místem pro všechny společnosti hledající reprezentativní kanceláře s nádechem historie. Na střeše podzemních garáží uprostřed všech budov vznikla zahrada se vzrostlými stromy a trvalkami určená pro relaxaci, která získala ocenění v rámci soutěže Zelená střecha roku 2020.

Dispozice

Vlněna nabízí vynikající kvalitu služeb a nachází se v blízkosti nákupního centra Vaňkovka a historického středu města. Za rohem od hlavního vlakového a autobusového nádraží. Komplex je obklopen mnoha autobusovými a tramvajovými zastávkami MHD. V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 695 m² v 1.NP.
Standardy kanceláří a centra:
Zdvojená podlaha, žaluzie, klimatizace, zátěžové koberce, otvíratelná okna, vysokorychlostní připojení k internetu, recepce, nepřetržitá ostraha objektu včetně kamerového systému.
Bezbariérový přístup 24/7, výtahy.
Kavárna, restaurace, banka, pekárna, kadeřnictví, fitness, květinářství, galerie a další služby v areálu.
Možnost stravování v centru - restaurace, kavárny.
Parkování v centru - krytá parkovací stání.
Výborná dopravní dostupnost - zastávky MHD před centrem, Hlavní nádraží ČD, ÚAN.
Celková užitná plocha kanceláří v centru 90 000 m² , celková výměra podlaží je 2 500 - 5 500 m², minimální plocha k pronájmu je 200 m².

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/18618/20
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 695 m2
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
Garáž: Ano
Parkování: Ano
 
Energetická náročnost: B – Velmi úsporná