Pronájem kanceláří 839 m2 - 16.NP, Londýnské náměstí, Brno - Štýřice

Lokalita: Brno
Cena: 324 996 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

Budova splňuje požadavek na univerzální administrativní budovu vycházející z osvědčeného konceptu „H“. Plocha plnoformátového patra je cca 1200 m². Plocha exkluzivního patra je 830 m². Certifikace LEED poskytuje nezávislé ověření, že dům byl navrhnut a vybudován podle vysokých požadavků v klíčových oblastech zdraví lidí a životního prostředí. Podzemní podlaží budovy E slouží pro parkování osobních vozidel nájemníků a jízdních kol. V návaznosti na vnitřní prostor s výtahy a schodištěm je umístěno zázemí pro cyklisty - šatny, sprchy, WC. 1.NP je navrženo s cílem minimalizovat vstupní náklady nájemníků. Decentní recepce a turnikety s přístupovým systémem Vás posunou do výtahové haly. Po celém obvodu budovy jsou pak komerční plochy připravené pro širokou škálu využití, od posilovny až po gastro provoz, showroom nebo mateřskou školku. Standard kanceláří a centra: 186 parkovacích míst, Recepce nejvyššího standardu, 3 výtahy, 2-trubkový fan coil systém klimatizace, Vytápění radiátory, Otevíratelná okna, Stropní osvětlení, Jednotný systém řízení budovy, Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi, 1 krabice na 10 m², Protipožární systém s kouřovými detektory, Telefonní systém vedený optickými kabely a linkami ISDN, 24 hodinová bezpečností služba, Kamerový systém, Záložní generátor. BBP OFFICES se nachází mezi ulicemi Heršpická, Vídeňská a Jihlavská v blízkosti historického centra Brna. Přímo u vstupu do BBP OFFICES jsou frekventované zastávky tramvaje i autobusu. BBP OFFICES má ideální polohu s výbornou dopravní dostupností jak z centra samotného Brna a jeho okolí, tak z významných měst, jako jsou Praha, Vídeň a Bratislava. Mezinárodní brněnské letiště je dostupné do 5 minut a letiště ve Vídni za hodinu a půl. Současně leží BBP OFFICES na hlavním městském okruhu a tak se do středu města dostanete během 5 minut. I přes blízkost dopravy leží BBP OFFICES v oblasti příjemné zeleně.

Dispozice

Standardy kanceláří a centra:
- Recepce nejvyššího standardu, 3 výtahy, klimatizace, Vytápění radiátory, Otevíratelná okna, Stropní osvětlení, Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi, Protipožární systém s kouřovými detektory, Telefonní systém vedený optickými kabely a linkami ISDN, 24 hodinová bezpečností služba, Kamerový systém, Záložní generátor

Parkování v centru - 730 stávajících parkovacích stání. Nově v budově E 186 parkovacích stání v 1. a 2. PP budovy. Výborná dopravní dostupnost - zastávky MHD před centrem.

Konkrétní nabídka vychází z klientských požadavků na prostory.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: D/RSB/128/21/2
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 839 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
Garáž: Ano
 
Energetická náročnost: A – Mimořádně úsporná