Pronájem kancelářských prostor 1 501 m2, Nové Sady, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 657 348 Kč/za měsíc
Neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu exkluzivní kancelářské prostory o výměře 1 501 m² ( celé 2. NP ), v nově budovaném administrativním objektu v samotném centru Brna. V rámci III. etapy Business Complexu TITANIUM probíhá výstavba budovy SKYLIGHT X. Devítipodlažní budova nabízí v 1. NP exkluzivní retailové prostory, ve 2. až 9. NP kanceláře. Parkování bude zajištěno na podzemním parkovišti v 1. a 2. PP budovy. Maximální flexibilita rozmístění pracovních míst umožňuje umístit 130 - 230 zaměstnanců na podlaží. Bezproblémové napojení na dálniční tahy Praha, Vídeň, Bratislava, Ostrava. Výjimečnost centra Titanium spočívá především v důsledné orientaci na pohodlí, komfort a celkovou pohodu uživatelů kancelářských prostor. V centru se nachází centrální recepce, kavárna, restaurant, bankovní pobočka, park ve vnitro-bloku komplexu. K dispozici leden 2024. Ilustrační foto.

Dispozice

Celková užitná plocha budovy 12 036 m².
Budova má 9 NP, 2 PP. Užitná plocha jednoho podlaží 1 501 m², možnost rozšíření, dělení.
K maximálnímu prosvětlení vnitřních prostor přispívá minimálně tónované pokovení prosklené fasády s trojitým
sklem od podlahy po strop. Tepelný komfort zajišťuje nejvyspělejší čtyřtrubkový systém klimatizace s efektivní rekuperací. Nejvyspělejší LED světelné systémy vytváří dokonalé osvětlení pracovních míst překračující požadované normy. Efektivitu pohybu v budově a komfort podtrhují nejmodernější rychlé výtahy.
Světelnou pohodu v kancelářích zlepšují venkovní polohovatelné žaluzie.

Služby centra a vybavení :
Centrální reprezentativní recepce, nepřetržitá ostraha objektu včetně kamerového systému, dostatek parkovacích míst, bezbariérová budova, stanice MHD, blízkost centra Brna.
Dále je v centru pobočka banky, bankomat, poštovní podatelna, kavárna, restaurace. Výborná dopravní dostupnost. Zastávka MHD přímo před hlavním vchodem do budovy. Docházková vzdálenost na hlavní nádraží 3 minuty.

Více informací v RK.
Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19218/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 1501 m2
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
Garáž: Ano
 
Energetická náročnost: C – Úsporná