Pronájem kancelářských prostor 1 750 m2, ulice Šumavská, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 612 500 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme kancelářské prostory o celkové výměře 1 750 m². Přístavba v podobě tří nových podlaží o celkové kapacitě 13 150 m² nabízí nejvyšší standard kanceláří. Samotná nástavba (5. až 7. NP) je krytá zelenou střechou a je navržena jako ocelová super-konstrukce.

Dispozice

Plocha kompletního patra je cca 3 500 m² s možností dalšího individuálního členění na míru klientovi. Předmětem nabídky je uzavřený celek cca poloviny patra, 1 750 m².
Prostory splňují standard kanceláří typu A. ( koberce, zdvojené podlahy, podlahové krabice, snížené podhledy, osvětlení, ventilace a chlazení ). Prostory jsou koncipovány jako open space dispozice s možností dalších úprav pro klienty dle jejich potřeb.
Areál je velmi dobře dopravně dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. V jeho bezprostřední blízkosti se nacházejí stanice autobusu i tramvaje. S centrem spojují lokalitu ulice Veveří a Štefánikova, mezi kterými je Areál situován. Po nedalekém městském okruhu se lze z areálu snadno a rychle dopravit na brněnské výstaviště nebo na dálnici D1, i na severní tah směrem na Svitavy.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: D/RSB/172/22/1
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 1750 m2
Garáž: Ano
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná