Pronájem kancelářských prostor 241 m2 se sdílenou terasou, ulice Okružní, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 74 710 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, bez provize RK
Popis nemovitosti

NC Okružní je jedinečným komerčním projektem v severní části Brna, který vyniká především perfektním napojením na Brněnský městský okruh a občanskou vybaveností přímo v daném místě. Potřebujete nakoupit (Lidl, Penny market, Albert), na Poštu, do drogerie nebo zverimexu? Je libo Plavecký bazén po práci? Vše na jednom místě! Budova z leteckého pohledu připomínající hřebínek je proložená terasovými výklenky ideálními pro relax, odpočinek, ale i práci na čerstvém vzduchu. Celý komerční projekt nabízí přes 1.500 m² retailových ploch a necelých 10.000 m² kancelářských ploch. Pro nájemce i jejich návštěvy je k dispozici parkování v okolí objektu, který taktéž nabízí podzemní garážová stání.

Dispozice

Nabízíme kancelářský celek s celkovou výměrou 241 m² a přístupem na venkovní terasu.
Kanceláře jsou pro jednotlivé klienty uvedeny do základního open office standardu, který obsahuje: zdvojenou podlahu, podhledy, VZT (chladící - topné trámy), rekuperace vzduchu. Další úpravy a standard prostor je na každém klientovi.
Objekt je umístěn na vnější hranici Brněnského městského okruhu v severní části Brna při ulici Okružní. V bezprostřední blízkosti je vlaková zastávka Lesná, autobusová zastávka (Poliklinika Lesná), do 250 m zastávka TRAM (Halasovo náměstí), supermarkety, restaurace (i přímo v budově), plavecký bazén, Česká pošta. Autem do centra 10 min.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19845/23
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 241 m2
Garáž: Ano
Parkování: Ano
Bezbariérový: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Sklad: Ano
Recepce: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná