Pronájem skladových/výrobních prostor s možností rekonstrukce

Lokalita: Brno
Cena: 1 200 Kč/za m2/rok
Popis nemovitosti

Pronájem celkem 2 x 166 m2 skladových/výrobních prostor ve 2. NP skladovací budovy s možností rekonstrukce dle potřeb nájemce (viz. foto z již realizované rekonstrukce skladu 250 m2 s kanceláří). Prostor může být pronajat i jako celek 333 m2 s možností vestavby kanceláře apod. Doba rekonstrukce: do 2 měsíců. Nadstandartní požadavky na rekonstrukci, vybavení apod. by se promítly do ceny nájmu. Rozpětí sloupů je 6x6 m, výška cca 3 m. Zatížení podlahy je 1500 Kg/m2. Prostory jsou v dobrém stavebně technickém stavu a je možnost jejich vytápění. V budově jsou 3 nákladní výtahy po 3000 kg a manipulační rampa.

Dispozice

Areál v průmyslové zóně Olomoucká – Životského – Kuklenská se nachází poblíž centra města Brna s výbornou dostupností tram i autobusovou veřejnou hromadnou dopravou. Dobrá je rovněž dopravní dostupnost do centra i na dálnici. Areál je bez problémů dostupný pro kamionovou dopravu.
Areál je střežen soukromou bezpečnostní agenturou 24 hodin denně, vstup do areálu na základě čipových karet 24 hod. denně / 7 dní v týdnu. V areálu je možnost stravování pro zaměstnance i dostupnost závodního lékaře.
Pronájem parkovacího místa v areálu u budov: 1.500,- Kč/měsíc, pronájem parkovacího místa mimo areál: 1.200,- Kč/měsíc.
Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/19532/22
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Sklady
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 810 m2
Parkování: Ano
Výtah: Ano
 
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná