Pronájem kancelářských prostor 1090 m2 , Nové Sady, Brno

Lokalita: Brno
Cena: 470 618 Kč/za měsíc
+ provozní náklady, neplatíte provizi RK
Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu exkluzivní kancelářské prostory o výměře 1090 m² ve 3. a 4. NP, v nově budovaném administrativního objektu v samotném centru Brna. V rámci II. etapy Business Complexu TITANIUM probíhá výstavba budov TOWER boutique a Exclusive house. V 1. NP a 2. NP obou budov se nachází exkluzivní retailové prostory s celoprosklenými výklady do hlavní třídy Nové sady a do parku s bazénem. V dalších podlažích ( 3. NP až 10. NP v budově TOWER boutique a 3. NP až 7. NP v budově Exclusive house) se nachází kancelářské prostory s nádhernými výhledy na historický střed města Brna. Variabilita jednotlivých podlaží obou budov a nejmodernější technologie nabízí možnost flexibilního uspořádání otevřených i uzavřených prostor a jejich maximálně efektivní využitelnost. Propojení podlaží nových budov II. etapy TITANIUM se stávajícími budovami I. etapy TITANIUM nabízí expanzní prostor až 2.500 m² na podlaží. Bezproblémové napojení na dálniční tahy Praha, Vídeň, Bratislava, Ostrava. Výjimečnost centra Titanium spočívá především v důsledné orientaci na pohodlí, komfort a celkovou pohodu uživatelů kancelářských prostor. V centru se nachází centrální recepce, kavárna, restaurant, bankovní pobočka, park ve vnitro-bloku objektu.

Dispozice

Výměra jednoho podlaží 545 m². Flexibilní možnost uspořádání prostor, celo-prosklená fasáda.
Technická specifikace:
Zdvojená podlaha, veškeré komunikační kabely rozvedeny k jednotlivým pracovním místům, žaluzie, klimatizace, zátěžové koberce, otvíratelná okna, vysokorychlostní připojení k internetu.
Jedná se o stavebně dokončené, nezařízené prostory se sociálními zařízeními, 2 x výtah, prostory jsou připraveny k instalaci fit-outu podle potřeb klienta. Předpokládaná doba realizace cca 3 měsíce.

Kontaktujte makléře, ozve se vám

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde

Odeslat
Mapa lokality
Ev. číslo: N/RSB/18807/21
 
Typ: Pronájem
Kategorie: Komerční
Podkategorie: Kanceláře
Parametry nemovitosti
Užitná plocha: 1090 m2
Parkování: Ano
Výtah: Ano
Prémiová nabídka: Ano
Recepce: Ano
Přístup 24/7: Ano
Možné úpravy: Ano
Stravování v budově: Ano
Zabezpečovací systém: Ano
Bezbariérový: Ano
Klimatizace: Ano
 
Energetická náročnost: C – Úsporná