Prodej bytů a domů v Brně

Prodejte svůj byt nebo dům teď a za nejvyšší možnou cenu!


Ceny bytů a rodinných domů se stále drží u svého maxima. Zastaralý územní plán nevyhovuje současným potřeba rozvoje města a v Brně tak chybí plochy, na kterých by mohly vyrůst nové bytové domy. Poptávka po vlastním bydlení je stále vysoká, většina bytů se dnes prodá velmi rychle a o desítky procent dráž, než třeba před rokem. Chcete také prodat svůj byt nebo dům za nejlepší cenu? Nabídněte nám svoji nemovitost k prodeji a my se postaráme o její rychlý a bezpečný prodej. Najdeme prověřeného kupce a Vy získáte z prodeje svého bytu nebo rodinného domu nejvyšší možnou cenu. 

Víme, jak výhodně prodat i Váš byt či rodinný dům. Přesvědčte se sami a nabídněte nám ho k prodeji.

 

Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat svoji nemovitost

Víte, jakou skutečnou hodnotu má váš byt, rodinný dům nebo rekreační objekt? Chcete zjistit, za jakou cenu můžete prodat svoji nemovitost? Využijte naší službu odhad tržní ceny nemovitosti a nechte si zdarma stanovit aktuální reálnou cenu svého bytu, domu nebo chalupy. Na realitním trhu působíme 27 let. Dokonale ho známe a máme kompletní přehled o místní nabídce a poptávce. Naši specialisté na nábor nemovitostí k bydlení a rekreaci znají skutečné ceny nemovitostí na brněnské realitním trhu. Díky tomu dokáží stanovit cenu Vaší nemovitosti velmi přesně a Vy tak utržíte z prodeje nejvyšší možnou cenu. 

 

Postaráme se o perfektní prezentaci
Vaši nemovitost profesionálně vyfotíme, s grafikem doladíme drobné stíny a retuše a připravíme detailní popis, který kupující osloví.

Oslovíme zájemce z vlastní databáze
Vybudovali jsme si vlastní obsáhlou, cílenou a dlouhodobě udržovanou databázi poptávajících klientů. Není žádnou výjimkou, že Vaši nemovitost prodáme ještě před spuštěním inzerce.

Postaráme se o širokou inzerci
Váš byt i dům budeme prezentovat na více než 20 realitních serverech, na vlastních webových stránkách a v tištěné inzerci. Rádi na Vaši nemovitost umístíme reklamní plachtu a připravíme i širší marketingovou podporu v podobě on-line kampaní. Oslovíme tak tisíce zájemců.

Budeme neustále v kontaktu
Naši zkušení makléři Vás budou pravidelně informovat o průběhu prodeje, postarají se o prohlídky nemovitosti, zájemcům předají kompletní informace a potřebné dokumenty. Vy se nebudeme muset o nic starat.

Smlouvy a převody
Majitelům nemovitostí k bydlení poskytujeme profesionální služby s právní jistotou v celém jejich rozsahu a zcela zdarma. Naši právníci pro Vás vyhotoví potřebné smluvní dokumenty a zdarma zajistí bezpečnou úschovu kupní ceny u předního brněnského advokáta.

Administrativa
V rámci poskytovaných služeb se postaráme o veškeré administrativní úkony, postaráme se o komunikaci s bankou kupujího a připravíme předávací protokoly. Navíc od nás zdarma získáte Průkaz energetické náročnosti budovy.