Byty v Brně se prodávají dobře

Možná se právě chystáte prodat svůj byt v Brně a přemýšlíte nad tím, jak vše zařídit. Je pravdou, že se nyní byty v Brně prodávají velmi dobře, ale musíte počítat s tím, že základem je vždy správně nastavená prodejní cena. Můžete zkusit nasadit odvážně vysokou cenu a upravovat ji během prodeje, až podle zájmu kupujících, ale nejspíše Vám to přinese více škody než užitku. Pokud ale chcete hned na začátku prodeje nastavit reálnou tržní cenu správě, je výhodné nechat si byt ocenit od profesionála. Rada od zkušeného realitního makléře je nenahraditelná. Má totiž kompletní přehled o cenách bytů, může ho porovnat s již realizovanými obchody a umí posoudit vlastnosti dané nemovitosti, které mají na cenu vliv (lokalita, výměra, stav, apod..).  

Je samozřejmostí, že jako každý, tak i Vy chcete ušetřit a zvažujete, že se do prodeje pustíte svépomocí. Spočítejte si ale, kolik Vás to může stát - kvalitní fotky vč. úprav, inzerce na realitních serverech, telefonáty a v neposlední řadě služby právníka, platba za advokátní úschovu kupní ceny a daňový poradce. Když k tomu ještě přičtete čas, který jste strávili přípravou inzerátů, na prohlídkách, komunikací s úřady, bankami a právníky, tak Vám z toho vyplyne, že prodej bez realitky nemusí být zase až taková výhra. 

Nebojte se svěřit prodej do rukou odborníků, kteří se již od roku 1991 specializují na nemovitosti v Jihomoravském kraji a především pak v Brně.  Můžete si být jisti, že v REAL SPEKTRU za kvalitní realitní a právní servis nezaplatíte ani korunu. Navíc jsme připraveni pro Vás zcela bezplatně zajistit Průkaz energetické náročnosti budovy a úschovu kupní ceny u renomovaného brněnského advokáta. Rádi Vás přivítáme v naší provozovně v Brně na ulici Lidická 77 a poskytneme Vám bezplatné konzultace a tržní posouzení ceny zdarma. Díky týmu zkušených makléřů se řadíme mezi nejúspěšnější realitní kanceláře v Jihomoravském kraji a postaráme se o to, aby celý realitní obchod proběhl bezpečně. S důvěrou se na nás můžete kdykoliv obrátit.