NOVINKA na kancelářském trhu v Brně

Moderní administrativní areál Brno Business Park Offices

Moderní administrativní komplex BBP OFFICES tvoří 5 budov (A, B, C, D a E), které poskytují variabilní prostory pro velkoprostorové plochy nebo jednotlivé kanceláře. V květnu roku 2022 byla dokončena nová etapa objektu „E“ s pronajímatelnou plochou 13 226 m², která dotváří areál Brno Business Park.

               

Tato budova splňuje požadavek na univerzální administrativní budovu vycházející z osvědčeného konceptu „H“. Plocha plnoformátového patra je cca 1200 m². Plocha exkluzivního patra je 830 m². Certifikace LEED poskytuje nezávislé ověření, že dům byl navrhnut a vybudován podle vysokých požadavků v klíčových oblastech zdraví lidí a životního prostředí.

Podzemní podlaží budovy E slouží pro parkování osobních vozidel nájemníků a jízdních kol. V návaznosti na vnitřní prostor s výtahy a schodištěm je umístěno zázemí pro cyklisty - šatny, sprchy, WC. 1.NP je navrženo s cílem minimalizovat vstupní náklady nájemníků. Decentní recepce a turnikety s přístupovým systémem Vás posunou do výtahové haly. Po celém obvodu budovy jsou pak komerční plochy připravené pro širokou škálu využití, od posilovny až po gastro provoz, showroom nebo mateřskou školku.

              

Dispozice budovy nabízí:

  • 16 nadzemních podlaží 
  • celkovou pronajímatelenou plochu 13 226 m² (s možností dělení od 350 m²)
  • 186 parkovacích míst

Nachází se mezi ulicemi Heršpická, Vídeňská a Jihlavská v blízkosti historického centra Brna. Přímo u vstupu do komplexu jsou frekventované zastávky tramvaje i autobusu. BBP OFFICES má ideální polohu s výbornou dopravní dostupností jak z centra samotného Brna a jeho okolí, tak z významných měst, jako jsou Praha, Vídeň a Bratislava. Mezinárodní brněnské letiště je dostupné do 5 minut a letiště ve Vídni za hodinu a půl. Současně leží BBP OFFICES na hlavním městském okruhu a tak se do středu města dostanete během 5 minut. I přes blízkost dopravy leží BBP OFFICES v oblasti příjemné zeleně.

 

Pokud vás tyto prostory zaujaly, neváhejte se obrátit na našeho specialistu, který vám s realizací s radostí pomůže: 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

 

 

Mgr. Jan Dufek
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz